O szkole językowej Hiromi

Nasza misja to dzielenie się pasją do języków.

Kilka słów o nas

Szkoła języków obcych Hiromi powstała w 2015 roku. Aktualnie mamy siedziby w Bielsku-Białej, Gliwicach, Tychach, a także prowadzimy kursy Online. Specjalizujemy się w nauczaniu języków przede wszystkim takich, które są trudno dostępne w ofertach innych szkół językowych.


Obecnie uczymy trzynastu języków obcych i stale poszerzamy ofertę kursów językowych. Nieustannie się rozwijamy, kształcimy i zdobywamy doświadczenie. Jesteśmy elastyczni i zawsze dostosowujemy się do potrzeb klientów. Zajęcia przygotowujemy w oparciu o osobiste preferencje kursanta, biorąc pod uwagę Jego obecny poziom opanowania języka, dyspozycyjność i preferowany profil szkolenia.

Dbamy o to, aby lekcjom towarzyszyły również dodatkowe zajęcia związane z kulturą obcych krajów. Organizujemy dni japońskie, półkolonie językowe, gry z wykorzystaniem znajomości języków obcych, degustacje, warsztaty kulinarne i wiele innych.

Dlaczego warto wybrać Hiromi

 •  Nowoczesne metody nauczania.

  W nasze szkole oprócz tradycyjnych materiałów dydaktycznych wykorzystujemy na zajęciach prezentacje multimedialne, audycje radiowe, programy telewizyjne, czasopisma zagraniczne, strony internetowe. Słuchacze uczą się w ten sposób żywego języka używanego w codziennych sytuacjach.

 •  Zajęcia w małych grupach.

  Komfort nauki zależy od wielkości grupy. Standardowa grupa liczy 3-6 osób, co zapewnia indywidualne podejście do każdego kursanta, ale także możliwość interakcji z innymi osobami w grupie.

 •  Grafik zajęć dopasowany do dyspozycyjności.

  Twój czas ma dla nas znaczenie, dlatego w celu ustalenia dogodnego terminu zajęć zawsze bierzemy pod uwagę Twoją dyspozycyjność.

 •  Przyjazna atmosfera.

  W naszej szkole staramy się, aby nauka była przyjemnością. Dbamy o miłą atmosferę, aby nasi kursanci z uśmiechem i radością rozpoczynali i kończyli zajęcia oraz widzieli szybkie postępy w nauce.

 •  Szeroki wybór języków obcych.

  Obecnie uczymy trzynastu języków obcych i ciągle poszerzamy ofertę kursów językowych. Uczymy języków, które trudno znaleźć w ofertach innych szkół, np: chiński, norweski czy grecki.

 •  Profesjonalni lektorzy

  W naszym Centrum pracują wykwalifikowani lektorzy, absolwenci filologii i native speakerzy, których pasją są języki obce i pasją tą dzielą się z innymi.

 •  Konkurencyjne ceny.

  Staramy się, aby nasze kursy były jak najwyższej jakości, przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Sprawdź cenę swojego kursu w naszym kalkulatorze cen.

 •  Przygotowanie do egzaminów międzynarodowych.

  Przygotowujemy do egzaminów międzynarodowych z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i japońskiego. Gwarantujemy urozmaicone, atrakcyjne i efektywne zajęcia.

Zobacz także

Kursy językowe

Zapoznaj się z naszymi kursami językowymi.

Przejdź do kursów

Cennik

Sprawdź ceny kursów w naszej szkole.

Przejdź do cennika
Jesteś zaintesowany naszymi kursami? Skorzystaj z formularza zapisów i rozpocznij naukę!