Szkoła językowa, która rozwinie Twoją pasję.

Wyjątkowe kursy i inspirujące wydarzenia.

Nasze siedziby

Wybierz miasto lub naszą siedzibę Online.

Bielsko-Biała Zobacz
Gliwice Zobacz
Tychy Zobacz
Kraków Zobacz
Online Zobacz

Nowości na Blogu

10 lutego rozpoczynamy Księżycowy Nowy Rok. Ten rok upłynie nam pod znakiem niebieskiego Smoka.

Przeczytaj

Jak obchodzony jest Nowy Rok w Japonii i jakie tradycje są z nim związane? Przeczytaj koniecznie!

Przeczytaj

Początek czerwca kojarzy nam się przede wszystkim z Dniem Dziecka. A kiedy w Japonii świętują dzieci i czy wszystkie?

Szkoła językowa Hiromi

Hiromi w to miejsce, w którym warto się uczyć. Nasze kursy językowe są skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Nasi lektorzy uczą efektywnie i z pasją.

Specjalizujemy się w nauczaniu rzadkich języków m.in.: japońskiego, chińskiego, koreańskiego, ale uczymy również języków europejskich. Poza nauką organizujemy liczne wydarzenia kulturalne, warsztaty, półkolonie językowe, konwenty oraz wiele innych.

Nauka w szkole językowej Hiromi to wspaniała przygoda z językami obcymi oraz szeroko rozumianą kulturą.

Najpopularniejsze kursy

Poniżej znajdziesz kursy językowe, w których się specjalizujemy.

Ta strona wykorzystuje pliki ciasteczek, dalsze korzystanie z niej oznacza zgodę na ich użycie.