Siedziba szkoły

Poznaj naszą siedzibę w Bielsku-Białej!

Gdzie się znajdujemy

Nasza szkoła znajduje się w centrum Bielska-Białej przy głównym deptaku miasta - ulicy 11 Listopada 60-62. Mieści się na 3 piętrze prestiżowego budynku dawnego hotelu „Pod Orłem”. W odnalezieniu nas pomoże Ci turkusowa tabliczka po prawej stronie drzwi wejściowych.

Budynek powstał w 1865 roku w stylu neobarokowo-klasycystycznym na wzór hoteli wiedeńskich. W środku mieści się zabytkowa winda oraz piękne, szerokie schody.

Jak dojechać

Do naszej szkoły można łatwo dojechać zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Sąsiadujące z naszą szkołą przystanki autobusowe to Lwowska-Krakowska i Piłsudskiego, do których dojeżdżają autobusy linii: 6, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 31, 33, 38, 51 i 56.

Przed budynkiem, na Placu Wolności, znajduje się duży parking dla klientów, który jest bezpłatny w dni robocze po godzinie 17:00 oraz w weekendy.

Drugi parking znajduje się 200 metrów od siedziby szkoły przy ulicy Paderewskiego 11A. Jest to parking miejski na 139 samochodów. Przez pierwsze trzy godziny opłata wynosi 2zł/h. Po godzinie 17:00 i w weekendy pobierana jest jednorazowa opłata 2 zł za wjazd.

Sale lekcyjne

Posiadamy pięć nowoczesnych i dobrze wyposażonych sal lekcyjnych. W każdej z sal znajduje się tablica suchościeralna, telewizor oraz odtwarzacz CD. Wszystkie sale posiadają dostęp do szybkiego internetu

Każdy z naszych kursantów może liczyć na ciepłą kawę i herbatę podczas zajęć. Wygodne i komfortowe sale w połączeniu z miłą atmosferą na lekcjach są gwarancją efektywnej nauki w przyjaznym otoczeniu. Zapraszamy do szkoły językowej Hiromi!

Ta strona wykorzystuje pliki ciasteczek, dalsze korzystanie z niej oznacza zgodę na ich użycie.