Kursy języka japońskiego

Kursy języka japońskiego w Bielsku-Białej

Zacznij mówić i czytać po japońsku od pierwszych zajęć!

Zajęcia stacjonarne w naszej siedzibie <strong>w centrum Bielska-Białej</strong> Zajęcia stacjonarne w naszej siedzibie w centrum Bielska-Białej
Kursy semestralne i wakacyjne Kursy semestralne i wakacyjne
<strong>Małe grupy</strong> od 5 do 9 osób lub kursy indywidualne Małe grupy od 5 do 9 osób lub kursy indywidualne
Możliwość łączenia się na zajęcia przez Internet - Online Możliwość łączenia się na zajęcia przez Internet - Online
Grupy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, <strong>dopasowane wiekowo</strong> Grupy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dopasowane wiekowo
Komplet książek <strong>Minna no nihongo</strong> i wszystkie materiały edukacyjne w cenie kursu grupowego Komplet książek Minna no nihongo i wszystkie materiały edukacyjne w cenie kursu grupowego
Proste zasady rezygnacji Proste zasady rezygnacji
Termin zajęć <strong>dopasowany do dyspozycyjności</strong> Termin zajęć dopasowany do dyspozycyjności

Bezpłatne lekcje pokazowe

Weź udział w bezpłatnej lekcji pokazowej. Poznaj naszych lektorów i sprawdź jak uczymy.

20 czerwca 18:30

Lidia Śleziona Lidia Śleziona
Chcę wziąć udział

5.0

101 opinii w Google

Już od ponad 9 lat prowadzimy dla Was kursy i wydarzenia. Dzięki setkom kursantów zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam na organizację profesjonalnych kursów, rozwijając jednocześnie motywację i satysfakcję z nauki.

Przeczytaj opinie

Dlaczego warto uczyć się w Hiromi

Komplet oryginalnych książek w cenie

Komplet oryginalnych książek w cenie

W ramach kursu grupowego otrzymasz podręcznik oraz część gramatyczną Minna no nihongo na własność. Książki sprowadzamy dla Was prosto z Japonii! Seria Minna no nihongo jest szeroko używana na wydziałach filologii japońskiej. Kursanci indywidualni oraz w parach mogą zakupić podręcznik w preferencyjnej cenie.

Certyfikat ukończenia kursu

Certyfikat ukończenia kursu

Na koniec roku szkolnego nasi nauczyciele przeprowadzają wewnętrzny egzamin. Każdy kursant, który ukończył kurs, otrzyma dwujęzyczny certyfikat potwierdzający naukę oraz ocenę.

Kursy dopasowane do dyspozycyjności

Kursy dopasowane do dyspozycyjności

Tworzymy grupy wybierając termin zajęć najbardziej optymalny dla wszystkich kursantów.

Nauka dostosowana do potrzeb

Nauka dostosowana do potrzeb

Przygotowujemy do egzaminów JLPT, pracy, wyjazdów wakacyjnych.

Świetna lokalizacja

Świetna lokalizacja

Siedziba w samym centrum Bielska-Białej, parking oraz łatwy dojazd transportem publicznym.

Nowe znajomości

Nowe znajomości

Poznasz wielu nowych znajomych o podobnych zainteresowaniach, z którymi będziesz dzielić swoje pasje.

Nie tylko nauka

Nie tylko nauka

Organizujemy, wiele dodatkowych wydarzeń takich jak projekcje filmowe, gry miejskie, dni azjatyckie i półkolonie.

Ciekawe materiały edukacyjne

Ciekawe materiały edukacyjne

Podczas nauki wykorzystujemy różnorodne materiały edukacyjne: japońskie opowiadania, filmy anime lub piosenki.

Opinie kursantów

Martyna

Chodzę na zajęcia z języka japońskiego prowadzone przez Panią Dorotę już prawie od roku i bardzo się cieszę z podjętej decyzji. Materiały są proste i szybkie do zrozumienia i jest super atmosfera na lekcji.

Marcin

Prawie 2 lata szukałem kursu j. japońskiego aż trafiłem do szkoły Hiromi. Zajęcia z j. japońskiego prowadzone przez Pana Michała są niezwykle interesujące i ciekawe. Prowadzący w przystępny sposób potrafi wyjaśnić zawiłości j. japońskiego. Jeśli ktoś jest zainteresowany j. japońskim to bardzo polecam tę szkołę.

Maja

Jako uczennica tej szkoły bardzo ją polecam! Na zajęciach z japońskiego, na które uczęszczam, panuje bardzo miła i swobodna atmosfera a z lekcji wynosi się nie tylko wiedzę o języku ale i o kulturze.

Agnieszka

Polecam serdecznie język japoński z panem Michałem. Miła atmosfera na lekcjach, ciekawostki kulturowe i historyczne, rzetelne przygotowanie oraz chęć pomocy - mój kurs trwa już kilka miesięcy i jestem zachwycona.

Lektorzy

Michał Talik

Michał Talik

Michał Talik

Absolwent filologii orientalnej na specjalności japonistyka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz kursu języka japońskiego na Uniwersytecie Kyushu w Japonii. Posiada bogatą wiedzę na temat języka i kultury japońskiej.

Dorota Wieczorek

Dorota Wieczorek

Dorota Wieczorek

Lektorka języka japońskiego prowadząca kursy indywidualne i grupowe, posiada certyfikat JLPT N2. Fascynuje się stylem Lolita Fashion oraz mangą i anime.

Lidia Śleziona

Lidia Śleziona

Lidia Śleziona

Absolwentka filologii japońskiej Wyższej Szkoły Języków Obcych. Interesuje się tradycyjnymi formami teatru japońskiego, literaturą oraz rdzenną religią kraju kwitnącej wiśni ,,Shintō". Hobbistycznie zajmuje się tłumaczeniem mang oraz doujinshi.

Martyna Gaweł

Martyna Gaweł

Martyna Gaweł

Absolwentka japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz beneficjentka programu Working Holiday w latach 2016-2017, w ramach którego pracowała i mieszkała w: Tokio, Nagoji, Nagano, Osace i na Okinawie. W czasie studiów gościła wielokrotnie na studenckich konferencjach i programach naukowych w Japonii.

Pytania klientów

Dla kogo jest ten kurs?

Motywacje do nauki wśród naszych kursantów są bardzo różne. Z kursów korzystają między innymi pasjonaci kultury Japonii, mangi i anime oraz azjatyckiej muzyki, a także osoby planujące wyjechać do Japonii na wakacje lub do pracy. Niektórzy podczas kursów chcą się przygotować do rozpoczęcia studiów na japonistyce. Niezależnie od motywacji dopasujemy kurs japońskiego do Twoich potrzeb.

Jakie materiały otrzymam w ramach kursu?

Na grupowym kursie języka japońskiego każdy otrzymuje zestaw książek Minna no Nihongo, który sprowadzamy dla Was z Japonii. Podręcznik ten jest używany na wielu uczelniach na kierunku japonistyka. Dodatkowe materiały, również są wliczone w cenę zajęć. Kursantom indywidualnym oferujemy zakup podręcznika w preferencyjnej cenie.

Kto będzie moim nauczycielem?

Grupy początkujące rozpoczynają naukę japońskiego z polskim lektorem, który łatwiej wytłumaczy gramatykę i nowe struktury językowe. Na wyższych poziomach wprowadzamy konwersacje z native speakerem. Nasi lektorzy to pasjonaci Japonii posiadający odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia zajęć potwierdzone ukończeniem filologii japońskiej bądź certyfikatem JLPT.

Od czego zaczynamy naukę na kursach dla początkujących?

Kurs japońskiego dla początkujących zaczynamy od nauki hiragany i katakany oraz podstawowego słownictwa i zwrotów, używanych na co dzień w Japonii. Następnie wprowadzamy znaki kanji i doskonalimy czytanie po japońsku. Gdy poznamy alfabet rozpoczynamy pracę z podręcznikiem Minna no Nihongo, uczymy podstaw gramatyki, ćwiczymy proste dialogi oraz słuchanie w języku japońskim.

Kiedy rozpoczynają się kursy grupowe języka japońskiego?

Kursy grupowe rozpoczynają się we wrześniu oraz w lutym. Organizujemy również intensywne kursy wakacyjne od podstaw. W praktyce uruchamiamy nowe kursy przez cały rok, gdy tylko zbierzemy grupę. Można również dołączyć do kursów, które już się rozpoczęły, pomagamy wtedy indywidualnie nadrobić materiał.

Czy język japoński jest trudny?

Podstawy japońskiego, czyli między innymi alfabet japoński (znaki hiragany i katakany), nie są trudne do opanowania. Gramatyka japońska różni się od tej znanej z języków europejskich, a nauka znaków kanji wymaga systematyczności. Szczególnie na początku nauki warto skorzystać z pomocy doświadczonego nauczyciela

Co jeśli uczę się języka japońskiego samemu lub w innej szkole?

W Bielsku-Białej mamy grupy na różnych poziomach zaawansowania, do których możesz dołączyć nawet w trakcie roku. Po zapisie na kurs przeprowadzimy test poziomujący, a następnie zaproponujemy bezpłatnie zajęcia próbne. Jeżeli grupa będzie odpowiednia możesz podpisać umowę.

Czy prowadzimy kursy dla dzieci?

Tak, prowadzimy naukę języka japońskiego dla dzieci. W Bielsku-Białej najmłodsi kursanci mają 7 lat. Dla młodszych kursantów często proponujemy zajęcia skrócone aby nauka była jak najbardziej efektywna. Metody nauczania są dostosowane do wieku uczestników, a poza lekcjami organizujemy wydarzenia skierowane do dzieci, dzięki którym mogą poznawać kulturę azjatycką.

Czy mogę kontynuować kurs w następnym semestrze?

Tak, wszyscy kursanci, którzy uczestniczą w kursie języka japońskiego, dostają propozycję kontynuacji kursu w kolejnym roku szkolnym na wyższym poziomie. Niektórzy kursanci w Bielsku-Białej są z nami już kilka lat.

Czy kursy przygotowują do egzaminu JLPT?

Wymagania do egzaminu JLPT pokrywają się z programem kursu języka japońskiego. Jeżeli Twoją motywacją jest zdanie egzaminu nasi doświadczeni lektorzy przygotują Cię do każdego poziomu. Certyfikat JLPT jest ceniony w pracy z językiem japońskim, dlatego zawsze zachęcamy kursantów do spróbowania swoich sił.

Chcesz dowiedzieć się więcej o płatnościach, warunkach kursu oraz rezygnacji? Przygotowaliśmy dla Ciebie informacje w formie pytań i odpowiedzi. Jeżeli nadal masz wątpliwości skontaktuj się z nami.


Otwórz FAQ

Sprawdź cenę kursu i zapisz się

Sprawdź cenę interesującego Cię kursu. Poniżej możesz zapisać się na kurs.

Ta strona wykorzystuje pliki ciasteczek, dalsze korzystanie z niej oznacza zgodę na ich użycie.

Ok