Kursy języka koreańskiego

Kursy języka koreańskiego w Bielsku-Białej

Ucz się języka koreańskiego w przyjemny i bezstresowy sposób!

Zajęcia stacjonarne w naszej siedzibie <strong>w centrum Bielska-Białej</strong> Zajęcia stacjonarne w naszej siedzibie w centrum Bielska-Białej
Kursy semestralne i wakacyjne Kursy semestralne i wakacyjne
<strong>Małe grupy</strong> od 5 do 9 osób lub kursy indywidualne Małe grupy od 5 do 9 osób lub kursy indywidualne
Możliwość łączenia się na zajęcia przez Internet - Online Możliwość łączenia się na zajęcia przez Internet - Online
Grupy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, <strong>dopasowane wiekowo</strong> Grupy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dopasowane wiekowo
Komplet książek <strong>Active Korean</strong> i wszystkie materiały edukacyjne w cenie kursu grupowego Komplet książek Active Korean i wszystkie materiały edukacyjne w cenie kursu grupowego
Proste zasady rezygnacji Proste zasady rezygnacji
Termin zajęć <strong>dopasowany do dyspozycyjności</strong> Termin zajęć dopasowany do dyspozycyjności

Bezpłatne lekcje pokazowe

Weź udział w bezpłatnej lekcji pokazowej. Poznaj naszych lektorów i sprawdź jak uczymy.

20 czerwca 17:00

Malwina Kata Malwina Kata
Chcę wziąć udział

5.0

101 opinii w Google

Już od ponad 9 lat prowadzimy dla Was kursy i wydarzenia. Dzięki setkom kursantów zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam na organizację profesjonalnych kursów, rozwijając jednocześnie motywację i satysfakcję z nauki.

Przeczytaj opinie

Dlaczego warto uczyć się w Hiromi

Kursy dopasowane do dyspozycyjności

Kursy dopasowane do dyspozycyjności

Tworzymy grupy wybierając termin zajęć najbardziej optymalny dla wszystkich kursantów.

Nauka dostosowana do potrzeb

Nauka dostosowana do potrzeb

Przygotowujemy do egzaminów TOPIK, pracy, wyjazdów wakacyjnych

Świetna lokalizacja

Świetna lokalizacja

Siedziba w samym centrum Bielska-Białej, parking oraz łatwy dojazd transportem publicznym.

Nowe znajomości

Nowe znajomości

Poznasz wielu nowych znajomych o podobnych zainteresowaniach, z którymi będziesz dzielić swoje pasje.

Nie tylko nauka

Nie tylko nauka

Organizujemy, wiele dodatkowych wydarzeń takich jak projekcje filmowe, gry miejskie, dni azjatyckie i półkolonie.

Ciekawe materiały edukacyjne

Ciekawe materiały edukacyjne

Podczas nauki wykorzystujemy różnorodne materiały edukacyjne: koreańskie opowiadania, dramy lub piosenki k-pop.

Opinie kursantów

Maja

Uczę się 2 rok koreańskiego i mogę powiedzieć super zajęcia i nauczyciele, którzy potrafią nauczyć w ciekawy sposób. Zawsze bardzo chętnie przychodzę na zajęcia u Pani Buyoung <3

Marek

Miło sympatycznie i profesjonalnie na zajęciach jak i wsparcie że strony Pań z sekretariatu. Zajęcia z koreańskiego 5+.

Aneta

Od tego roku chodzę do Hiromi i uczę się koreańskiego. Bardzo polecam tą szkołę! Wspaniała, luźna atmosfera i nauczyciele!

Ola

Uczę się koreańskiego już od roku. Świetna atmosfera i jeszcze lepsi nauczyciele!

Lektorzy

Magdalena Seo

Magdalena Seo

Magdalena Seo

Pasjonatka języka koreańskiego i kultury koreańskiej. Kulturę koreańską poznaje z pierwszej ręki od swojego męża, z którym często podróżuje do Korei Południowej. Stale zgłębia tajniki języka koreańskiego, posiada certyfikat TOPIK 5.

Małgorzata Szewieczek

Małgorzata Szewieczek

Małgorzata Szewieczek

Absolwentka koreanistyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Artystyczna dusza z pasją do Azji Wschodniej od czasów dzieciństwa. Głęboko zafascynowana tradycyjną sztuką i filozofią Półwyspu Koreańskiego.

Malwina Kata

Malwina Kata

Malwina Kata

Przygodę z językiem koreańskim rozpoczęła w szkole Hiromi. Ukończyła również kurs języka koreańskiego w Green Korean Language School w Seulu. Kulturą i językiem Korei Południowej interesuje już od liceum. Posiada certyfikat z języka koreańskiego TOPIK na poziomie 2.

Pytania klientów

Dla kogo jest ten kurs?

Wśród naszych kursantów motywacje do nauki koreańskiego są bardzo różne. W kursach biorą udział pasjonaci kultury Korei Południowej, k-popu oraz koreańskich dram. Niektórzy chcą przygotować się do studiów na koreanistyce, wyjazdu do Korei na wakacje lub do pracy. Uczą się u nas również osoby pracujące z językiem koreańskim w Polsce w np. koreańskich korporacjach.

Kto będzie moim nauczycielem?

Grupy początkujące rozpoczynają naukę języka koreańskiego z polskim lektorem. Brak bariery językowej pozwala na skuteczniejszą naukę i szybsze zrozumienie gramatyki. Na wyższych poziomach wprowadzamy konwersacje z native speakerem. Nasi lektorzy to pasjonaci Korei Południowej posiadający odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia zajęć potwierdzone ukończeniem filologii koreańskiej bądź certyfikatem TOPIK. 

Jakie materiały otrzymam w ramach kursu?

W ramach kursu grupowego w Bielsku-Białej każdy otrzymuje zestaw książek Active Korean, które sprowadzamy dla Was z Korei. Książki te są rekomendowane przez Uniwersytet w Seulu do nauki języka koreańskiego jako obcego. Dodatkowe materiały, również są wliczone w cenę zajęć. Kursantom indywidualnym proponujemy zakup podręcznika w preferencyjnej cenie.

Od czego zaczynamy naukę na kursach dla początkujących?

Kurs koreańskiego dla początkujących zaczynamy od nauki alfabetu hangul oraz podstawowego słownictwa i zwrotów, używanych na co dzień w Korei. Pierwsze kilka zajęć poświęconych jest nauce czytania po koreańsku i poznawaniu znaków. Od samego początku kursu pracujemy z podręcznikiem Active Korean, wprowadzamy podstawową gramatykę, proste dialogi oraz ćwiczenia ze słuchania w języku koreańskim.

Kiedy rozpoczynają się kursy grupowe języka koreańskiego?

Kursy grupowe rozpoczynają się we wrześniu oraz w lutym. Intensywne kursy wakacyjne od podstaw startują na początku lipca. W praktyce uruchamiamy nowe kursy przez cały rok, gdy tylko zbierzemy grupę. Można również dołączyć do kursów, które już się rozpoczęły, pomagamy wtedy indywidualnie nadrobić materiał.

Czy język koreański jest trudny?

Największą trudność na początkowym etapie nauki stanowi fonetyka (wymowa), ponieważ w języku koreańskim wystepują dźwięki, których nie ma w polskim. Alfabet koreański (hangul) to kilkadziesiąt znaków, które można szybko przyswoić. Gramatyka różni się od tej znanej z języków europejskich, dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonego lektora, aby uczyć się skutecznie i poprawnie.

Co jeśli uczę się języka koreańskiego samemu lub w innej szkole?

W Bielsku-Białej mamy wiele grup na różnych poziomach zaawansowania, do których możesz dołączyć w dowolnym momencie. Po zapisie na kurs przeprowadzimy test poziomujący, a następnie zaproponujemy bezpłatne zajęcia próbne

Czy mogę kontynuować kurs w następnym semestrze?

Tak, wszyscy kursanci, którzy uczestniczą w zajęciach języka koreańskiego, dostaną propozycję kontynuacji kursu na wyższym poziomie w kolejnym roku szkolnym. Niektórzy kursanci w Bielsku-Białej są z nami już kilka lat.

Czy prowadzimy kursy dla dzieci?

Tak, prowadzimy naukę języka koreańskiego dla dzieci. W tym wieku często proponujemy zajęcia skrócone, aby nauka była jak najbardziej efektywna. Metody nauczania są dostosowane do wieku uczestników, a poza lekcjami organizujemy wydarzenia skierowane do dzieci, dzięki którym mogą poznawać kulturę azjatycką.

Czy kursy przygotowują do egzaminu TOPIK?

Egzamin TOPIK to bardzo ważny krok w nauce koreańskiego i potwierdzenie stopnia znajomości języka. Zawsze zachęcamy do spróbowania swoich sił na egzaminie ponieważ certyfikat międzynarodowy daje większe możliwości na rynku pracy. Lekcje często przygotowujemy pod kątem egzaminu, aby zapoznać uczniów ze strukturą i zadaniami typowymi dla TOPIK.

Chcesz dowiedzieć się więcej o płatnościach, warunkach kursu oraz rezygnacji? Przygotowaliśmy dla Ciebie informacje w formie pytań i odpowiedzi. Jeżeli nadal masz wątpliwości skontaktuj się z nami.


Otwórz FAQ

Sprawdź cenę kursu i zapisz się

Sprawdź cenę interesującego Cię kursu. Poniżej możesz zapisać się na kurs.

Ta strona wykorzystuje pliki ciasteczek, dalsze korzystanie z niej oznacza zgodę na ich użycie.

Ok