Kursy języka koreańskiego

Kursy języka koreańskiego w Gliwicach

Ucz się języka koreańskiego w przyjemny i bezstresowy sposób!

Zajęcia stacjonarne w naszej siedzibie <strong>w centrum Gliwic</strong> Zajęcia stacjonarne w naszej siedzibie w centrum Gliwic
Kursy semestralne i wakacyjne Kursy semestralne i wakacyjne
<strong>Małe grupy</strong> od 5 do 9 osób lub kursy indywidualne Małe grupy od 5 do 9 osób lub kursy indywidualne
Możliwość łączenia się na zajęcia przez Internet - Online Możliwość łączenia się na zajęcia przez Internet - Online
Grupy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, <strong>dopasowane wiekowo</strong> Grupy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dopasowane wiekowo
Komplet książek <strong>Active Korean</strong> i wszystkie materiały edukacyjne w cenie kursu grupowego Komplet książek Active Korean i wszystkie materiały edukacyjne w cenie kursu grupowego
Proste zasady rezygnacji Proste zasady rezygnacji
Termin zajęć <strong>dopasowany do dyspozycyjności</strong> Termin zajęć dopasowany do dyspozycyjności

Bezpłatne lekcje pokazowe

Weź udział w bezpłatnej lekcji pokazowej. Poznaj naszych lektorów i sprawdź jak uczymy.

26 czerwca 17:30

Katarzyna Szylo Katarzyna Szylo
Chcę wziąć udział

Dlaczego warto uczyć się w Hiromi

Kursy dopasowane do dyspozycyjności

Kursy dopasowane do dyspozycyjności

Tworzymy grupy wybierając termin zajęć najbardziej optymalny dla wszystkich kursantów.

Nauka dostosowana do potrzeb

Nauka dostosowana do potrzeb

Przygotowujemy do egzaminów TOPIK, pracy, wyjazdów wakacyjnych

Świetna lokalizacja

Świetna lokalizacja

Siedziba w samym centrum Gliwic, łatwy dojazd transportem publicznym.

Nowe znajomości

Nowe znajomości

Poznasz wielu nowych znajomych o podobnych zainteresowaniach, z którymi będziesz dzielić swoje pasje.

Nie tylko nauka

Nie tylko nauka

Organizujemy, wiele dodatkowych wydarzeń takich jak projekcje filmowe, gry miejskie, dni azjatyckie i półkolonie.

Ciekawe materiały edukacyjne

Ciekawe materiały edukacyjne

Podczas nauki wykorzystujemy różnorodne materiały edukacyjne: koreańskie opowiadania, dramy lub piosenki k-pop.

Lektorzy

Wiktoria Jarzombek

Wiktoria Jarzombek

Wiktoria Jarzombek

Absolwentka filologii koreańskiej na uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Interesuje się literaturą, kulturą oraz tematami dotyczącymi społeczeństwa koreańskiego. W wolnej chwili lubi oglądać koreańskie filmy i seriale.

Katarzyna Szylo

Katarzyna Szylo

Katarzyna Szylo

Absolwentka studiów nad Koreą na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, przez rok przebywała na wymianie na Busan National University. Fascynuje się społeczeństwem Korei Południowej oraz jego historią i kulturą.

Pytania klientów

Dla kogo jest ten kurs?

Nasi kursanci w Gliwicach mają bardzo różne motywacje do nauki koreańskiego. Uczą się u nas pasjonaci kultury Korei Południowej, k-popu oraz koreańskich dram. Niektórzy chcą przygotować się do filologii koreańskiej, wyjazdu do Korei na wakacje lub do pracy. Są również osoby pracujące z językiem koreańskim w Polsce np. w koreańskich korporacjach.

Kto będzie moim nauczycielem?

Naukę koreańskiego od podstaw rozpoczynamy z polskim lektorem. Brak bariery językowej pozwala na skuteczniejszą naukę i szybsze zrozumienie gramatyki. Na wyższych poziomach proponujemy konwersacje z native speakerem. Nasi lektorzy są absolwentami filologii koreańskiej lub posiadają certyfikat TOPIK.

Jakie materiały otrzymam w ramach kursu?

W ramach kursu grupowego w Gliwicach otrzymasz zestaw książek Active Korean, które sprowadzamy z Korei. Książki te są rekomendowane przez Uniwersytet w Seulu do nauki języka koreańskiego jako obcego. Dodatkowe materiały, również są wliczone w cenę zajęć. Kursantom indywidualnym proponujemy zakup podręcznika w preferencyjnej cenie.

Od czego zaczynamy naukę na kursach dla początkujących?

Kurs dla początkujących w Gliwicach zaczynamy od nauki alfabetu hangul oraz podstawowego słownictwa i zwrotów używanych na co dzień w Korei. Pierwsze kilka zajęć poświęconych jest nauce czytania po koreańsku i poznawaniu znaków. Od samego początku kursu pracujemy z podręcznikiem Active Korean, wprowadzamy podstawową gramatykę, proste dialogi oraz ćwiczenia ze słuchania w języku koreańskim.

Czy mogę kontynuować kurs w następnym semestrze?

Tak, wszyscy kursanci, którzy uczestniczą w zajęciach języka koreańskiego, dostaną propozycję kontynuacji kursu na wyższym poziomie w kolejnym roku szkolnym. Niektórzy kursanci w Gliwicach są z nami już kilka lat.

Co jeśli uczę się języka koreańskiego samemu lub w innej szkole?

W Gliwicach mamy grupy na różnych poziomach zaawansowania, do których możesz dołączyć przez cały rok. Po zapisie na kurs przeprowadzimy test poziomujący, a następnie zaproponujemy bezpłatnie zajęcia próbne

Czy prowadzimy kursy dla dzieci?

Tak, w Gliwicach prowadzimy naukę języka koreańskiego dla dzieci. W tym wieku często proponujemy zajęcia skrócone, aby nauka była jak najbardziej efektywna. Metody nauczania są dostosowane do wieku uczestników, a poza lekcjami organizujemy wydarzenia skierowane do dzieci, dzięki którym mogą poznawać kulturę azjatycką.

Czy język koreański jest trudny?

Najtrudniejsza na początkowym etapie nauki jest fonetyka (wymowa), ponieważ w języku koreańskim wystepują dźwięki, których nie ma w polskim. Alfabet koreański (hangul) to kilkadziesiąt znaków, które można szybko przyswoić. Gramatyka różni się od tej znanej z języków europejskich, dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonego lektora, aby uczyć się skutecznie i poprawnie.

Kiedy rozpoczynają się kursy grupowe języka koreańskiego?

Kursy grupowe rozpoczynają się we wrześniu oraz w lutym. Intensywne kursy wakacyjne dla początkujących startują na początku lipca. W praktyce uruchamiamy nowe kursy przez cały rok, gdy tylko zbierzemy grupę. Można również dołączyć do kursów, które już się rozpoczęły, pomagamy wtedy indywidualnie nadrobić materiał.

Czy kursy przygotowują do egzaminu TOPIK?

Egzamin TOPIK to bardzo ważny krok w nauce koreańskiego i potwierdzenie stopnia znajomości języka. Zawsze zachęcamy do spróbowania swoich sił na egzaminie ponieważ certyfikat międzynarodowy daje większe możliwości na rynku pracy. Lekcje często przygotowujemy pod kątem egzaminu, aby zapoznać uczniów ze strukturą i zadaniami typowymi dla TOPIK.

Chcesz dowiedzieć się więcej o płatnościach, warunkach kursu oraz rezygnacji? Przygotowaliśmy dla Ciebie informacje w formie pytań i odpowiedzi. Jeżeli nadal masz wątpliwości skontaktuj się z nami.


Otwórz FAQ

Sprawdź cenę kursu i zapisz się

Sprawdź cenę interesującego Cię kursu. Poniżej możesz zapisać się na kurs.

Ta strona wykorzystuje pliki ciasteczek, dalsze korzystanie z niej oznacza zgodę na ich użycie.

Ok