Język chiński Bielsko-Biała i Żywiec

Aktualnie trwają zapisy na semestralny kurs języka chińskiego dla początkujących rozpoczynający się od 19 lutego. Termin zajęć do ustalenia. Aby się zapisać przejdź do formularza.

Poznaj język i kulturę kraju Bruce'a Lee, mnichów Shaolin oraz Kung-fu. Wyróżnij się spośród swoich znajomych i ucz się języka jednego z najszybkiej rozwijających się krajów na świecie!

Zapisując się na roczny kurs języka chińskiego otrzymasz:

  •  60 lekcji 45-minutowych;
  •  materiały do nauki gratis;
  •  gwarancję nauki w małej grupie (3-6 osób);
  •  indywidualne konsultacje z lektorem;
  •  certyfikat ukończenia kursu językowego;

Sprawdź cenę swojego kursu

W szkole językowej Hiromi cenę swojego kursu poznasz od razu. Przejdź do kalkulatora cen aby obliczyć swoją cenę.

Przejdź do kalkulatora cen

Więcej o kursie

W naszej szkole zajęcia prowadzone są zarówno przez polskich lektorów jak i przez native speakera, co gwarantuje szybkie efekty oraz poprawną wymowę. W trakcie trwania kursu poznasz tajniki języka mandaryńskiego, jego wymowę, zasady pisowni i gramatyki oraz fascynujące ciekawostki związane z historią, kulturą i tradycją Chin.

Zajęcia porowadzone są w małych grupach, co dodatkowo sprzyja nauce. Istnieje możliwość zorganizowania zajęć w parach lub indywidualnych, dopasowanych do dyspozycyjności. Aby rozpocząć naukę języka chińskiego od podstaw zapraszamy do zapisów poprzez formularz poniżej. Do istniejących grup można dołączyć w dowolnym momencie.

Jesteś zaintesowany naszymi kursami? Skorzystaj z formularza zapisów i rozpocznij naukę!