Język japoński Bielsko-Biała i Żywiec

Zapraszamy na kursy języka japońskiego rozpoczynające się we wrześniu 2021. 

Interesujesz się anime lub mangą, ćwiczysz karate, kendo lub inną wschodnią sztukę walki, a może lubisz dalekie podróże i chciałbyś wyróżnić się na tle swoich przyjaciół znajomością niezwykłego języka obcego? U nas masz taką okazję!

Zapisując się na grupowy roczny kurs języka japońskiego otrzymasz:

  •  32 zajęcia 90-minutowe;
  •  podręcznik do nauki gratis;
  •  gwarancję nauki w małej grupie (5-9 osób);
  •  certyfikat ukończenia kursu językowego;

O prowadzących zajęcia

Michał Talik

Absolwent filologii orientalnej na specjalności japonistyka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz kursu języka japońskiego na Uniwersytecie Kyushu w Japonii. Ze szkołą Hiromi współpracuje od 2015 roku. Posiada bogatą wiedzę na temat języka i kultury japońskiej. Poza nauką języka Michał organizuje w naszej szkole wykłady o tematyce japońskiej kultury – religii i wierzeń kraju Samurajów i tradycji japońskich, a także prowadzi zajęcia z kaligrafii i suminagashi. Interesuje się także tłumaczeniami z języka japońskiego oraz serialami produkcji koreańskiej. 
 

 

Agnieszka Kliś

Absolwentka filologii japońskiej zakochana w studiowanym języku. Fascynuje się japońską literaturą, mangą i anime. Ze szkołą Hiromi współpracuje od roku 2020. Prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Dorota Wieczorek

Nasza bezcenna laktorka języka angielskiego i japońskiego. Fascynuje się stylem Lolita Fashion oraz mangą i anime. Prowadzi zajęcia zarówno z dorosłymi jak i naszymi najmłodszymi kursantami - już od 6 roku życia! 

 

Wiktoria Król

Lektorka młodzieżowych grup początkujących. Pasjonuje się językiem i kulturą Japonii. Uczy japońskiego pisma - hiragany i katakany oraz podstaw gramatyki japońskiej i zwrotów codziennego użytku. Fascynuje ją japońska moda uliczna, w wersji bardziej alternatywnej. Lubi teakże czytać o japońskiej kuchni i próbować, choć, jak mówi, rzadko z pozytywnym skutkiem, przygotowywać różne dania. Poza Japonią interesuje się historią mody, fotografią oraz literaturą.

Siedziba szkoły

Szkoła językowa Hiromi

Dowiedz się więcej o naszej siedzibie w Bielsku-Białej. Zobacz zdjęcia, wyposażenie sal lekcyjnych oraz lokalizację szkoły.

Zobacz

Częste pytania

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszej szkoły językowej. Dowiedz się więcej na temat kursów.

Zobacz

Kalkulator ceny kursu językowego

Sprawdź ile zapłacisz za swój kurs językowy.
Wybierz rodzaj kursu i rodzaj płatności, aby zobaczyć cenę.

Jak zapisać się na kurs?

Aby zapisać się na kurs możesz skorzystać z formularza zapisu lub zadzwonić pod numer +48 789 357 962.

Zapisz się

Polecane artykuły

Shichi go san - japońskie święto dzieci

JLPT lipiec 2021

Hina matsuri - święto lalek

Jak obchodzone są Walentynki w Japonii?

Egzamin JLPT lipiec 2018