Język portugalski Bielsko-Biała

Aktualnie trwają zapisy na kursy języka portugalskiego rozpoczynające się od września 2022. Aby się zapisać przejdź do formularza.

Fascynuje Cię język portugalski? Chciałbyś poznać język, którym posługują się w Portugalii i całej Brazylii? W takim razie nasz kurs będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! W trakcie zajęć z języka portugalskiego poznasz nie tylko tajniki gramatyki i wymowy, ale również ciekawe elementy kultury tych ciekawych krajów. Po naszym kursie bez problemu porozumiesz się na Twoich wymarzonych wakacjach.

Zapisując się na roczny kurs języka portugalskiego otrzymasz:

  •  34 zajęcia 90-minutowe;
  •  materiały do nauki gratis;
  •  gwarancję nauki w małej grupie (5-9 osób);
  •  indywidualne konsultacje z lektorem;
  •  certyfikat ukończenia kursu językowego;

Sprawdź cenę swojego kursu

W szkole językowej Hiromi cenę swojego kursu poznasz od razu. Przejdź do kalkulatora cen aby obliczyć swoją cenę.

Przejdź do kalkulatora cen

Więcej o kursie

Zapraszamy na kursy języka portugalskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Bez względu na to czy dopiero zaczynasz naukę czy jesteś już na wyższym poziomie znajomości języka, na pewno znajdziemy kurs idealny dla Ciebie. Prowadzimy kursy grupowe, w parach oraz indywidualne, a wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów w miłej i przyjaznej atmosferze. Do istniejących grup można dołączyć w dowolnym momencie. Skontaktuj się z nami, aby zyskać więcej informacji na temat kursów rozpoczynających się w najbliższym czasie.

Jesteś zaintesowany naszymi kursami? Skorzystaj z formularza zapisów i rozpocznij naukę!