Język rosyjski Bielsko-Biała i Żywiec

Aktualnie trwają zapisy na kursy języka rosyjskiego rozpoczynające się od 3 lutego. Aby się zapisać przejdź do formularza.

Każdego, kogo fascynuje Rosja, jej kultura oraz ludzie zachęcamy do nauki języka rosyjskiego. Językiem rosyjskim posługuje się około 300 milionów ludzi i z dnia na dzień staje się on coraz bardziej popularny. Jeśli chcesz nauczyć się czytać i mówić w tym języku zapraszamy na nasze kursy. A wszystkich, którzy podstawy rosyjskiego mają już opanowane zachęcamy do kontynuowania nauki w grupach na wyższym poziomie zaawansowania.

Zapisując się na roczny kurs języka rosyjskiego otrzymasz:

  •  32 zajęcia 90-minutowe;
  •  materiały do nauki gratis;
  •  gwarancję nauki w małej grupie (5-9 osób);
  •  indywidualne konsultacje z lektorem;
  •  certyfikat ukończenia kursu językowego;

Sprawdź cenę swojego kursu

W szkole językowej Hiromi cenę swojego kursu poznasz od razu. Przejdź do kalkulatora cen aby obliczyć swoją cenę.

Przejdź do kalkulatora cen

Więcej o kursie

Wszystkich zainteresowanych kursami języka rosyjskiego zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą. Uczymy od podstaw, a także na poziomie średnio-zaawansowanym i zaawansowanym. Na zajęciach kursanci poznają cyrylicę, uczą się czytać oraz mówić po rosyjsku. Pod okiem wykwalifikowanych lektorów szybko potrafią porozumiewać się w tym języku, a ucząc się w miłej i przyjaznej atmosferze efekty są widoczne w bardzo szybkim czasie. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, a dzień i godzina zajęć dostosowane są do dyspozycyjności kursantów.

Jesteś zaintesowany naszymi kursami? Skorzystaj z formularza zapisów i rozpocznij naukę!