Praca w Hiromi

Poszukujemy lektorów języków obcych.
Do pracy w oddziałach szkoły językowej Hiromi w Bielsku-Białej i Gliwicach poszukujemy lektorów języka japońskiego, koreańskiego i chińskiego.
W zgłoszeniu rekrutacyjnym prosimy podać interesujący Cię oddział.

Zajęcia prowadzone w naszej szkole odbywają się w formie stacjonarnej w centrum Bielska-Białej lub Gliwic oraz częściowo w formie zdalnej poprzez platformę Google Meet.

Organizujemy kursy grupowe, indywidualne i w parach dla dzieci, młodzieży i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania.

Od kandydatów oczekujemy

•  znajomości jednego z języków obcych: japońskiego, koreańskiego lub chińskiego w stopniu bardzo dobrym (ukończone studia lub certyfikat językowy)
  •  dyspozycyjności w godzinach popołudniowych i wieczornych
  •  zaangażowania w rozwój szkoły
  •  mile widziane prawo jazdy kategorii B
  •  dobrego kontaktu z młodzieżą

Naszym lektorom oferujemy

•  umowę zlecenia lub umowę o pracę (w zależności od liczby godzin w miesiącu)
  •  wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji
  •  pracę w młodym zespole ludzi kochających Azję

O szkole Hiromi

Szkoła Hiromi powstała w Bielsku-Białej w roku 2015 z pasji do nauczania języków. Szybko stała się pewnego rodzaju azjatyckim centrum kulturowym na Podbeskidziu. Nasi uczniowie mają możliwość uczenia się języka japońskiego, koreańskiego i chińskiego na różnym poziomie zaawansowania na kursach grupowych, w parach i indywidualnych. Główna siedziba szkoły znajduje sięw centrum Bielska-Białej. We wrześniu 2018 roku otworzyliśmy również oddział szkoły w Żywcu, a w 2021 roku w Gliwicach. Pragniemy stworzyć miejsce, w którym gromadzą się fani kultury azjatyckiej: anime, mangi, muzyki japońskiej i koreańskiej, dram oraz filmów. Organizujemy Dni japońskie oraz azjatyckie półkolonie językowe dla dzieci i młodzeży.

Dołącz do naszego zespołu

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu w Gliwicach lub Bielsku-Białej wyślij nam swoje CV na adres mailowy: rekrutacja.hiromi@gmail.com.
Skontaktujemy się z Tobą!