Kursy języka chińskiego

Kursy języka chińskiego Online

Nauka języka chińskiego wcale nie jest trudna. Przekonaj się sam!

Zajęcia <strong>przez Internet</strong> z komputera lub telefonu Zajęcia przez Internet z komputera lub telefonu
Kursy semestralne i wakacyjne Kursy semestralne i wakacyjne
<strong>Małe grupy</strong> od 5 do 8 osób lub kursy indywidualne Małe grupy od 5 do 8 osób lub kursy indywidualne
Bezpłatne lekcje pokazowe <strong>w lutym oraz wrześniu</strong> przed rozpoczęciem semestru. Bezpłatne lekcje pokazowe w lutym oraz wrześniu przed rozpoczęciem semestru.
Grupy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, <strong>dopasowane wiekowo</strong> Grupy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dopasowane wiekowo
Materiały edukacyjne i <strong>certyfikat</strong> ukończenia w cenie kursu Materiały edukacyjne i certyfikat ukończenia w cenie kursu
Proste zasady rezygnacji Proste zasady rezygnacji
Termin zajęć <strong>dopasowany do dyspozycyjności</strong> Termin zajęć dopasowany do dyspozycyjności

Potwierdzone grupy

Poniżej znajdują się potwierdzone grupy, do których można się jeszcze dopisać. Grupę możesz wskazać w formularzu zapisu po wybraniu rodzaju kursu. Można dopisać się do grupy, która rozpoczęła zajęcia. Pomożemy nadrobić materiał, który został już zrealizowany.

Katarzyna Kaspruś Katarzyna Kaspruś

pon., śr., czw. 17:00 - 18:30

Rodzaj: Intensywny kurs wakacyjny Poziom: od podstaw Wiek: młodzież i dorośli Pierwsze zajęcia: 03.07.2024

5.0

141 opinii w Google

Już od ponad 9 lat prowadzimy dla Was kursy i wydarzenia. Dzięki setkom kursantów zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam na organizację profesjonalnych kursów, rozwijając jednocześnie motywację i satysfakcję z nauki.

Przeczytaj opinie

Dlaczego warto uczyć się w Hiromi

Kursy dopasowane do dyspozycyjności

Kursy dopasowane do dyspozycyjności

Tworzymy grupy wybierając termin zajęć najbardziej optymalny dla wszystkich kursantów.

Nauka dostosowana do potrzeb

Nauka dostosowana do potrzeb

Przygotowujemy egzaminów HSK, pracy, wyjazdów wakacyjnych.

Profesjonalna szkoła języka chińskiego

Profesjonalna szkoła języka chińskiego

Jesteśmy stacjonarną szkołą językową z siedzibami w Gliwicach i Bielsku-Białej.

Nowe znajomości

Nowe znajomości

Poznasz wielu nowych znajomych o podobnych zainteresowaniach, z którymi będziesz dzielić swoje pasje.

Proste zasady rezygnacji

Proste zasady rezygnacji

Możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Płacisz tylko za zrealizowane zajęcia oraz opłatę rezygnacyjną w wysokości 250 zł. Podręcznik otrzymujesz na własność.

Ciekawe materiały edukacyjne

Ciekawe materiały edukacyjne

Podczas nauki wykorzystujemy różnorodne materiały edukacyjne: artykuły prasowe, filmy i piosenki.

Lektorzy

Agata Łagosz

Agata Łagosz

Agata Łagosz

Absolwentka filologii dalekowschodniej na Uniwersytecie Wrocławskim, wiedzę o języku chińskim zdobywała także na uniwersytetach w Suzhou i Tajpej. Wśród jej zainteresowań szczególne miejsce zajmuje tradycyjna kaligrafia chińska.

Aleksandra Piela

Aleksandra Piela

Aleksandra Piela

Ukończyła studia licencjackie na kierunku sinologia w Krakowie. Prowadzi zajęcia z języka mandaryńskiego na kursach stacjonarnych i online oraz podczas wydarzeń organizowanych w naszej szkole.

Katarzyna Kaspruś

Katarzyna Kaspruś

Katarzyna Kaspruś

Lektorka języka chińskiego, która swoją przygodę z językiem chińskim rozpoczęła jeszcze w liceum. Po maturze wyjechała do Chin, gdzie spędziła 9 lat. W naszej szkole poza lekcjami, chętnie opowiada o kulturze i chińskich zwyczajach.

Agata Naruszewicz

Agata Naruszewicz

Agata Naruszewicz

Absolwentka sinologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jako stypendystka Instytutu Konfucjusza odbyła roczny kurs języka chińskiego na Zhejiang Normal University w Chinach.

Pytania klientów

Dla kogo jest ten kurs?

Wśród naszych kursantów motywacje do nauki języka chińskiego są bardzo różne. W kursach Online biorą udział pasjonaci kultury Chin, osoby przygotowujące się do wyjazdu na wakacje lub do pracy. Niektórzy chcą przygotować się do studiów na sinologii lub doskonalą język aby podnieść swoje kwalifikacje.

Kto będzie moim nauczycielem?

Grupy początkujące rozpoczynają naukę języka chińskiego z polskim lektorem. Brak bariery językowej pozwala na skuteczniejszą naukę i szybsze zrozumienie gramatyki. Nasi lektorzy to pasjonaci Chin posiadający odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia zajęć potwierdzone ukończeniem filologii chińskiej lub certyfikatem.

Jakie materiały otrzymam w ramach kursu?

W ramach kursu grupowego do każdego kursanta wysyłamy zestaw książek Discover China lub New Practical Chinese Reader, które są wliczone w cenę. Dodatkowe materiały, jeśli są potrzebne, lektor rozsyła przed zajęciami. Kursantom indywidualnym proponujemy zakup podręcznika w preferencyjnej cenie.

Od czego zaczynamy naukę na kursach dla początkujących?

Kursy dla początkujących Online zaczynamy od nauki chińskich znaków i tonów oraz podstawowego słownictwa w języku mandaryńskim. Język mandaryński jest najpowszechniejszą odmianą języka chińskiego. Od samego początku kursu pracujemy z podręcznikiem, ćwiczymy czytanie, proste dialogi oraz wprowadzamy podstawową gramatykę.

Czy zajęcia są nagrywane?

Ze względu na ochronę wizerunku oraz komfort kursantów i lektorów nie nagrywamy zajęć na kursach chińskiego online. Jeżeli nie było Cię na zajęciach otrzymasz wszystkie materiały na podany adres e-mail, aby móc nadrobić materiał.

Jakie są wymagania techniczne na kursie online?

Do udziału w zajęciach potrzebny jest komputer, tablet lub telefon z dostępem do Internetu i mikrofonem. Zachęcamy również do używania kamery, ale nie jest to konieczne.

Czy język chiński jest trudny?

Wbrew powszechnym przekonaniom, język chiński pod względem gramatycznym wcale nie jest trudny. Reguły łatwo przyswoić, nie ma koniugacji czasowników czy deklinacji. Początkowo znaki (ich liczba i złożoność) mogą wydać się problematyczne, ale warto wspomnieć, że na kilkadziesiąt tysięcy chińskich znaków, do swobodnej komunikacji wystarczy znajomość kilku tysięcy. Jeśli chodzi o tony, warto zacząć ich naukę z lektorem - pozwoli to na osłuchanie się z językiem i wyłapanie błędów już na samym początku.

Czy prowadzimy kursy dla dzieci?

Tak, prowadzimy naukę języka chińskiego dla dzieci. W tym wieku często proponujemy zajęcia skrócone, aby nauka była jak najbardziej efektywna. Metody nauczania są dostosowane do wieku uczestników, a poza lekcjami organizujemy wydarzenia skierowane do dzieci, dzięki którym mogą poznawać kulturę azjatycką.

Kiedy rozpoczynają się kursy grupowe języka chińskiego?

Kursy grupowe rozpoczynają się we wrześniu oraz w lutym. Intensywne kursy wakacyjne dla początkujących startują na początku lipca. W praktyce uruchamiamy nowe kursy przez cały rok, gdy tylko zbierzemy grupę. Można również dołączyć do kursów, które już się rozpoczęły, pomagamy wtedy indywidualnie nadrobić materiał.

Czy mogę kontynuować kurs w następnym semestrze?

Tak, wszyscy kursanci, którzy uczestniczą w zajęciach języka chińskiego online, dostaną propozycję kontynuacji kursu na wyższym poziomie w kolejnym roku szkolnym.

Chcesz dowiedzieć się więcej o płatnościach, warunkach kursu oraz rezygnacji? Przygotowaliśmy dla Ciebie informacje w formie pytań i odpowiedzi. Jeżeli nadal masz wątpliwości skontaktuj się z nami.


Otwórz FAQ

Sprawdź cenę kursu i zapisz się

Sprawdź cenę interesującego Cię kursu. Poniżej możesz zapisać się na kurs.

Ta strona wykorzystuje pliki ciasteczek, dalsze korzystanie z niej oznacza zgodę na ich użycie.

Ok