Kurs języka japońskiego

Kursy języka japońskiego Online

Zacznij mówić i czytać po japońsku od pierwszych zajęć!

Zajęcia <strong>przez Internet</strong> z komputera lub telefonu Zajęcia przez Internet z komputera lub telefonu
Kursy semestralne i wakacyjne Kursy semestralne i wakacyjne
<strong>Małe grupy</strong> od 5 do 8 osób lub kursy indywidualne Małe grupy od 5 do 8 osób lub kursy indywidualne
Bezpłatne lekcje pokazowe <strong>w lutym oraz wrześniu</strong> przed rozpoczęciem semestru. Bezpłatne lekcje pokazowe w lutym oraz wrześniu przed rozpoczęciem semestru.
Grupy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, <strong>dopasowane wiekowo</strong> Grupy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dopasowane wiekowo
Komplet książek <strong>Minna no nihongo</strong> i wszystkie materiały edukacyjne w cenie kursu grupowego Komplet książek Minna no nihongo i wszystkie materiały edukacyjne w cenie kursu grupowego
Proste zasady rezygnacji Proste zasady rezygnacji
Termin zajęć <strong>dopasowany do dyspozycyjności</strong> Termin zajęć dopasowany do dyspozycyjności

Bezpłatne lekcje pokazowe

Weź udział w bezpłatnej lekcji pokazowej. Poznaj naszych lektorów i sprawdź jak uczymy.

17 czerwca 19:30

Michał Talik Michał Talik
Chcę wziąć udział

19 czerwca 17:30

Dorota Wieczorek Dorota Wieczorek
Chcę wziąć udział

24 czerwca 18:00

Jakub Mironowicz Jakub Mironowicz
Chcę wziąć udział

Potwierdzone grupy

Poniżej znajdują się potwierdzone grupy, do których można się jeszcze dopisać. Grupę możesz wskazać w formularzu zapisu po wybraniu rodzaju kursu. Można dopisać się do grupy, która rozpoczęła zajęcia. Pomożemy nadrobić materiał, który został już zrealizowany.

Natalia Tyborczyk Natalia Tyborczyk

poniedziałek 16:00 - 17:30

Rodzaj: Kurs wakacyjny Poziom: od podstaw Wiek: dzieci (10 - 14 lat) Pierwsze zajęcia: 01.07.2024
Jakub Mironowicz Jakub Mironowicz

poniedziałek 18:00 - 19:30

Rodzaj: Kurs wakacyjny Poziom: od podstaw Wiek: młodzież i dorośli Pierwsze zajęcia: 01.07.2024
Dorota Wieczorek Dorota Wieczorek

wtorek 10:30 - 12:00

Rodzaj: Kurs wakacyjny Poziom: od podstaw Wiek: dzieci (9 - 13 lat) Pierwsze zajęcia: 25.06.2024
Michał Talik Michał Talik

środa 19:00 - 20:30

Rodzaj: Kurs wakacyjny Poziom: od podstaw Wiek: młodzież i dorośli Pierwsze zajęcia: 03.07.2024
Intensywny kurs wakacyjny

pon., śr., czw. 10:30 - 12:00

Rodzaj: Intensywny kurs wakacyjny Poziom: od podstaw Wiek: młodzież i dorośli Pierwsze zajęcia: 01.07.2024
Dorota Wieczorek Dorota Wieczorek

pon., wt., czw. 18:30 - 20:00

Rodzaj: Intensywny kurs wakacyjny Poziom: od podstaw Wiek: młodzież i dorośli Pierwsze zajęcia: 01.07.2024

5.0

101 opinii w Google

Już od ponad 9 lat prowadzimy dla Was kursy i wydarzenia. Dzięki setkom kursantów zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam na organizację profesjonalnych kursów, rozwijając jednocześnie motywację i satysfakcję z nauki.

Przeczytaj opinie

Dlaczego warto uczyć się w Hiromi

Komplet oryginalnych książek w cenie

Komplet oryginalnych książek w cenie

W ramach kursu grupowego otrzymasz podręcznik oraz część gramatyczną Minna no nihongo na własność. Książki sprowadzamy dla Was prosto z Japonii! Seria Minna no nihongo jest szeroko używana na wydziałach filologii japońskiej. Komplet książek wyślemy pocztą.

Certyfikat ukończenia kursu

Certyfikat ukończenia kursu

Na koniec roku szkolnego nasi nauczyciele przeprowadzają wewnętrzny egzamin. Każdy kursant, który ukończył kurs, otrzyma dwujęzyczny certyfikat potwierdzający naukę oraz ocenę.

Kursy dopasowane do dyspozycyjności

Kursy dopasowane do dyspozycyjności

Tworzymy grupy wybierając termin zajęć najbardziej optymalny dla wszystkich kursantów.

Nauka dostosowana do potrzeb

Nauka dostosowana do potrzeb

Przygotowujemy do egzaminów JLPT, pracy, wyjazdów wakacyjnych.

Profesjonalna szkoła języka japońskiego

Profesjonalna szkoła języka japońskiego

Jesteśmy stacjonarną szkołą językową z siedzibami w Gliwicach i Bielsku-Białej.

Nowe znajomości

Nowe znajomości

Poznasz wielu nowych znajomych o podobnych zainteresowaniach, z którymi będziesz dzielić swoje pasje.

Proste zasady rezygnacji

Proste zasady rezygnacji

Możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Płacisz tylko za zrealizowane zajęcia oraz opłatę rezygnacyjną w wysokości 250 zł. Podręcznik otrzymujesz na własność.

Ciekawe materiały edukacyjne

Ciekawe materiały edukacyjne

Podczas nauki wykorzystujemy różnorodne materiały edukacyjne: japońskie opowiadania, filmy anime lub piosenki.

Lektorzy

Michał Talik

Michał Talik

Michał Talik

Absolwent filologii orientalnej na specjalności japonistyka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz kursu języka japońskiego na Uniwersytecie Kyushu w Japonii. Posiada bogatą wiedzę na temat języka i kultury japońskiej.

Dorota Wieczorek

Dorota Wieczorek

Dorota Wieczorek

Lektorka języka japońskiego prowadząca kursy indywidualne i grupowe, posiada certyfikat JLPT N2. Fascynuje się stylem Lolita Fashion oraz mangą i anime.

Lidia Śleziona

Lidia Śleziona

Lidia Śleziona

Absolwentka filologii japońskiej Wyższej Szkoły Języków Obcych. Interesuje się tradycyjnymi formami teatru japońskiego, literaturą oraz rdzenną religią kraju kwitnącej wiśni ,,Shintō". Hobbistycznie zajmuje się tłumaczeniem mang oraz doujinshi.

Sara Wielichowska

Sara Wielichowska

Sara Wielichowska

Absolwentka japonistyki na Uniwersytecie Warszawskim i stypendystka Uniwersytetu Ochanomizu w Japonii. Interesuje się kulturą Kraju Kwitnącej Wiśni, mangą i anime oraz współczesną japońską literaturą.

Martyna Gaweł

Martyna Gaweł

Martyna Gaweł

Absolwentka japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz beneficjentka programu Working Holiday w latach 2016-2017, w ramach którego pracowała i mieszkała w: Tokio, Nagoji, Nagano, Osace i na Okinawie. W czasie studiów gościła wielokrotnie na studenckich konferencjach i programach naukowych w Japonii.

Justyna Polak

Justyna Polak

Justyna Polak

Absolwentka japonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez rok studiowała w Kanazawie. Interesuje się sztuką rakugo, literaturą oraz wpływem kultury japońskiej na chrześcijaństwo. Uwielbia anime, mangi i koty.

Maria Woźniak

Maria Woźniak

Maria Woźniak

Absolwentka japonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Entuzjastka języka japońskiego posiadająca certyfikat JLPT na poziomie N2. Jej główne zainteresowania to pismo japońskie, tłumaczenia oraz organizacja wycieczek.

Alicja Jeziorska

Alicja Jeziorska

Alicja Jeziorska

Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na poziomie studiów magisterskich na kierunku japonistyka. Interesuje się literaturą i mitologią japońską.

Agnieszka Pawnik

Agnieszka Pawnik

Agnieszka Pawnik

Absolwentka studiów azjatyckich w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ, stypendystka rządu japońskiego w Nagoya University of Foreign Studies. Autorka opracowań naukowych poświęconych relacjom polsko-japońskim oraz raportów biznesowych poświęconych japońskim rynkom. Fanka japońskich szlagierów, Pokemonów i okonomiyaki.

Jakub Mironowicz

Jakub Mironowicz

Jakub Mironowicz

Absolwent japonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim, posiadający certyfikat JLPT N2. Pasjonat anime, japońskiej muzyki, kuchni i języka, wplatający elementy Metody Naturalnej nauki języka obcego do tradycyjnych zajęć.

Pytania klientów

Dla kogo jest ten kurs?

Motywacje do nauki wśród naszych kursantów są bardzo różne. Z kursów korzystają między innymi pasjonaci kultury Japonii, mangi i anime oraz azjatyckiej muzyki, a także osoby planujące wyjechać do Japonii na wakacje lub do pracy. Niektórzy podczas kursów chcą się przygotować do rozpoczęcia studiów na japonistyce. Niezależnie od motywacji dopasujemy kurs japońskiego online do Twoich potrzeb.

Jakie materiały otrzymam w ramach kursu?

Na grupowym kursie języka japońskiego do każdego wysyłamy zestaw książek Minna no Nihongo, który sprowadzamy dla Was z Japonii. Podręcznik ten jest używany na wielu uczelniach na kierunku japonistyka. Dodatkowe materiały, również są wliczone w cenę zajęć. Kursantom indywidualnym oferujemy zakup podręcznika w preferencyjnej cenie.

Kto będzie moim nauczycielem?

Grupy początkujące rozpoczynają naukę japońskiego z polskim lektorem, który łatwiej wytłumaczy gramatykę i nowe struktury językowe. Na wyższych poziomach wprowadzamy konwersacje z native speakerem. Nasi lektorzy to pasjonaci Japonii posiadający odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia zajęć potwierdzone ukończeniem filologii japońskiej bądź certyfikatem JLPT.

Od czego zaczynamy naukę na kursach dla początkujących?

Kurs japońskiego dla początkujących zaczynamy od nauki hiragany i katakany oraz podstawowego słownictwa i zwrotów, używanych na co dzień w Japonii. Następnie wprowadzamy znaki kanji i doskonalimy czytanie po japońsku. Gdy poznamy alfabet rozpoczynamy pracę z podręcznikiem Minna no Nihongo, uczymy podstaw gramatyki, ćwiczymy proste dialogi oraz słuchanie w języku japońskim.

Czy zajęcia są nagrywane?

Ze względu na ochronę wizerunku oraz komfort kursantów i lektorów nie nagrywamy zajęć na kursach japońskiego online. Jeżeli nie było Cię na zajęciach otrzymasz wszystkie materiały na podany adres e-mail, aby móc nadrobić materiał.

Jakie są wymagania techniczne na kursie online?

Do udziału w zajęciach potrzebny jest komputer, tablet lub telefon z dostępem do Internetu i mikrofonem. Zachęcamy również do używania kamery, ale nie jest to konieczne.

Kiedy rozpoczynają się kursy grupowe języka japońskiego?

Kursy grupowe rozpoczynają się we wrześniu oraz w lutym. Organizujemy również intensywne kursy wakacyjne od podstaw. W praktyce uruchamiamy nowe kursy przez cały rok, gdy tylko zbierzemy grupę. Można również dołączyć do kursów, które już się rozpoczęły, pomagamy wtedy indywidualnie nadrobić materiał.

Czy prowadzimy kursy dla dzieci?

Tak, prowadzimy naukę języka japońskiego dla dzieci. Na kursach internetowych najmłodsi mają 10 lat. W tym wieku często proponujemy zajęcia skrócone aby nauka była jak najbardziej efektywna. Metody nauczania są dostosowane do wieku uczestników, a poza lekcjami organizujemy wydarzenia w formie webinarów skierowane do dzieci, dzięki którym mogą poznawać kulturę azjatycką.

Co jeśli uczę się języka japońskiego samemu lub w innej szkole?

Na kursach japońskiego online mamy grupy na różnych poziomach zaawansowania, do których możesz dołączyć nawet w trakcie roku. Po zapisie na kurs przeprowadzimy test poziomujący, a następnie zaproponujemy bezpłatnie zajęcia próbne. Jeżeli grupa będzie odpowiednia możesz podpisać umowę.

Czy mogę kontynuować kurs w następnym semestrze?

Tak, wszyscy kursanci, którzy uczestniczą w kursie języka japońskiego online, dostają propozycję kontynuacji kursu w kolejnym roku szkolnym na wyższym poziomie.

Czy język japoński jest trudny?

Podstawy japońskiego, czyli między innymi alfabet japoński (znaki hiragany i katakany), nie są trudne do opanowania. Gramatyka japońska różni się od tej znanej z języków europejskich, a nauka znaków kanji wymaga systematyczności. Szczególnie na początku nauki warto skorzystać z pomocy doświadczonego nauczyciela

Czy kursy przygotowują do egzaminu JLPT?

Wymagania do egzaminu JLPT pokrywają się z programem nauki japońskiego w Hiromi. Jeżeli Twoją motywacją jest zdanie egzaminu nasi doświadczeni lektorzy przygotują Cię do każdego poziomu. Certyfikat JLPT jest ceniony w pracy z językiem japońskim, dlatego zawsze zachęcamy kursantów do spróbowania swoich sił.

Chcesz dowiedzieć się więcej o płatnościach, warunkach kursu oraz rezygnacji? Przygotowaliśmy dla Ciebie informacje w formie pytań i odpowiedzi. Jeżeli nadal masz wątpliwości skontaktuj się z nami.


Otwórz FAQ

Sprawdź cenę kursu i zapisz się

Sprawdź cenę interesującego Cię kursu. Poniżej możesz zapisać się na kurs.

Ta strona wykorzystuje pliki ciasteczek, dalsze korzystanie z niej oznacza zgodę na ich użycie.

Ok