Kurs języka koreańskiego

Kurs języka koreańskiego Online

Ucz się języka koreańskiego w przyjemny i bezstresowy sposób!

Zajęcia <strong>przez Internet</strong> z komputera lub telefonu Zajęcia przez Internet z komputera lub telefonu
Kursy semestralne i wakacyjne Kursy semestralne i wakacyjne
<strong>Małe grupy</strong> od 5 do 8 osób lub kursy indywidualne Małe grupy od 5 do 8 osób lub kursy indywidualne
Bezpłatne lekcje pokazowe <strong>w lutym oraz wrześniu</strong> przed rozpoczęciem semestru. Bezpłatne lekcje pokazowe w lutym oraz wrześniu przed rozpoczęciem semestru.
Grupy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, <strong>dopasowane wiekowo</strong> Grupy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dopasowane wiekowo
Komplet książek <strong>Active Korean</strong> i wszystkie materiały edukacyjne w cenie kursu grupowego Komplet książek Active Korean i wszystkie materiały edukacyjne w cenie kursu grupowego
Proste zasady rezygnacji Proste zasady rezygnacji
Termin zajęć <strong>dopasowany do dyspozycyjności</strong> Termin zajęć dopasowany do dyspozycyjności

Potwierdzone grupy

Poniżej znajdują się potwierdzone grupy, do których można się jeszcze dopisać. Grupę możesz wskazać w formularzu zapisu po wybraniu rodzaju kursu. Można dopisać się do grupy, która rozpoczęła zajęcia. Pomożemy nadrobić materiał, który został już zrealizowany.

Gabriela Wijatkowska Gabriela Wijatkowska

wtorek 17:30 - 19:00

Rodzaj: Kurs wakacyjny Poziom: od podstaw Wiek: młodzież i dorośli Pierwsze zajęcia: 09.07.2024
Intensywny kurs wakacyjny

pon., śr., czw. 10:30 - 12:00

Rodzaj: Intensywny kurs wakacyjny Poziom: od podstaw Wiek: młodzież i dorośli Pierwsze zajęcia: 08.07.2024
Paulina Janosz Paulina Janosz

pon., wt., czw. 17:30 - 19:00

Rodzaj: Intensywny kurs wakacyjny Poziom: od podstaw Wiek: młodzież i dorośli Pierwsze zajęcia: 08.07.2024

5.0

141 opinii w Google

Już od ponad 9 lat prowadzimy dla Was kursy i wydarzenia. Dzięki setkom kursantów zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam na organizację profesjonalnych kursów, rozwijając jednocześnie motywację i satysfakcję z nauki.

Przeczytaj opinie

Dlaczego warto uczyć się w Hiromi

Kursy dopasowane do dyspozycyjności

Kursy dopasowane do dyspozycyjności

Tworzymy grupy wybierając termin zajęć najbardziej optymalny dla wszystkich kursantów.

Nauka dostosowana do potrzeb

Nauka dostosowana do potrzeb

Przygotowujemy do egzaminów TOPIK, pracy, wyjazdów wakacyjnych

Profesjonalna szkoła języka koreańskiego

Profesjonalna szkoła języka koreańskiego

Jesteśmy stacjonarną szkołą językową z siedzibami w Gliwicach i Bielsku-Białej.

Nowe znajomości

Nowe znajomości

Poznasz wielu nowych znajomych o podobnych zainteresowaniach, z którymi będziesz dzielić swoje pasje.

Proste zasady rezygnacji

Proste zasady rezygnacji

Możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Płacisz tylko za zrealizowane zajęcia oraz opłatę rezygnacyjną w wysokości 250 zł. Podręcznik otrzymujesz na własność.

Ciekawe materiały edukacyjne

Ciekawe materiały edukacyjne

Podczas nauki wykorzystujemy różnorodne materiały edukacyjne: koreańskie opowiadania, dramy lub piosenki k-pop.

Lektorzy

Justyna Bednarek

Justyna Bednarek

Justyna Bednarek

Absolwentka filologii koreańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalność: translatologia. Interesują ją kultura oraz literatura Półwyspu koreańskiego, a także zgłębianie tajników języka koreańskiego poprzez tłumaczenia.

Małgorzata Szewieczek

Małgorzata Szewieczek

Małgorzata Szewieczek

Absolwentka koreanistyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Artystyczna dusza z pasją do Azji Wschodniej od czasów dzieciństwa. Głęboko zafascynowana tradycyjną sztuką i filozofią Półwyspu Koreańskiego.

Paulina Janosz

Paulina Janosz

Paulina Janosz

Absolwentka filologii koreańskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła 5 poziom kursu języka koreańskiego według standardów TOPIK na Uniwersytecie Studiów Zagranicznych w Seulu. Pasjonuje się lingwistyką oraz współczesną literaturą koreańską.

Weronika Kawczyńska

Weronika Kawczyńska

Weronika Kawczyńska

Absolwentka filologii koreańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Oprócz języka, w Korei najbardziej fascynują ją kuchnia oraz muzyka. Hobbistycznie zajmuje się tłumaczeniami na język polski.

Wiktoria Jarzombek

Wiktoria Jarzombek

Wiktoria Jarzombek

Absolwentka filologii koreańskiej na uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Interesuje się literaturą, kulturą oraz tematami dotyczącymi społeczeństwa koreańskiego. W wolnej chwili lubi oglądać koreańskie filmy i seriale.

Dominika Beim

Dominika Beim

Dominika Beim

Absolwentka Studiów Azjatyckich w ramach MISH na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyła kurs języka koreańskiego na Pusan National University podczas rocznej wymiany studenckiej oraz nauczała angielskiego w szkole językowej w Busan w trakcie programu working holiday.

Katarzyna Szylo

Katarzyna Szylo

Katarzyna Szylo

Absolwentka studiów nad Koreą na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, przez rok przebywała na wymianie na Busan National University. Fascynuje się społeczeństwem Korei Południowej oraz jego historią i kulturą.

Gabriela Wijatkowska

Gabriela Wijatkowska

Gabriela Wijatkowska

Absolwentka filologii koreańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła kurs języka koreańskiego na Hankuk University of Foreign Studies w Seulu podczas półrocznej wymiany studenckiej. Interesuje się literaturą oraz współczesnym społeczeństwem koreańskim.

Zuzanna Glamowska

Zuzanna Glamowska

Zuzanna Glamowska

Absolwentka studiów nad Koreą na Uniwersytecie Jagiellońskim. Odbyła semestralną wymianę na Hankuk University of Foreign Studies w Seulu. Jej ulubionym zagadnieniem jest mit o Dangunie oraz jego znaczenie dla całej historii Półwyspu Koreańskiego.

Marta Jacalska

Marta Jacalska

Marta Jacalska

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Studia Azjatyckie ze specjalizacją Studia dalekowschodnie. Posiada certyfikat z języka koreańskiego TOPIK 5. Językiem i historią Korei Południowej interesuje się od lat szkolnych, a wolne chwile spędza na oglądaniu koreańskich dram.

Pytania klientów

Dla kogo jest ten kurs?

Wśród naszych kursantów motywacje do nauki koreańskiego są bardzo różne. W kursach Online biorą udział pasjonaci kultury Korei Południowej, k-popu oraz koreańskich dram. Niektórzy chcą przygotować się do studiów na koreanistyce, wyjazdu do Korei na wakacje lub do pracy. Uczą się u nas również osoby pracujące z językiem koreańskim w Polsce w np. koreańskich korporacjach.

Kto będzie moim nauczycielem?

Grupy początkujące rozpoczynają naukę języka koreańskiego z polskim lektorem. Brak bariery językowej pozwala na skuteczniejszą naukę i szybsze zrozumienie gramatyki. Na wyższych poziomach wprowadzamy konwersacje z native speakerem. Nasi lektorzy to pasjonaci Korei Południowej posiadający odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia zajęć potwierdzone ukończeniem filologii koreańskiej bądź certyfikatem TOPIK.

Jakie materiały otrzymam w ramach kursu?

W ramach kursu grupowego Online do każdego kursanta wysyłamy zestaw książek Active Korean, które sprowadzamy dla Was z Korei. Książki te są rekomendowane przez Uniwersytet w Seulu do nauki języka koreańskiego jako obcego. Dodatkowe materiały, również są wliczone w cenę zajęć. Kursantom indywidualnym proponujemy zakup podręcznika w preferencyjnej cenie.

Od czego zaczynamy naukę na kursach dla początkujących?

Kurs koreańskiego dla początkujących zaczynamy od nauki alfabetu hangul oraz podstawowego słownictwa i zwrotów, używanych na co dzień w Korei. Pierwsze kilka zajęć poświęconych jest nauce czytania po koreańsku i poznawaniu znaków. Od samego początku kursu pracujemy z podręcznikiem Active Korean, wprowadzamy podstawową gramatykę, proste dialogi oraz ćwiczenia ze słuchania w języku koreańskim.

Czy zajęcia są nagrywane?

Ze względu na ochronę wizerunku oraz komfort kursantów i lektorów nie nagrywamy zajęć na kursach języka koreańskiego online. Jeżeli nie było Cię na zajęciach, otrzymasz wszystkie materiały na podany adres e-mail, aby móc nadrobić materiał.

Jakie są wymagania techniczne na kursie online?

Do udziału w zajęciach potrzebny jest komputer, tablet lub telefon z dostępem do Internetu i mikrofonem. Zachęcamy również do używania kamery, ale nie jest to konieczne.

Kiedy rozpoczynają się kursy grupowe języka koreańskiego?

Kursy grupowe rozpoczynają się we wrześniu oraz w lutym. Intensywne kursy wakacyjne od podstaw startują na początku lipca. W praktyce uruchamiamy nowe kursy przez cały rok, gdy tylko zbierzemy grupę. Można również dołączyć do kursów, które już się rozpoczęły, pomagamy wtedy indywidualnie nadrobić materiał.

Czy prowadzimy kursy dla dzieci?

Tak, prowadzimy naukę języka koreańskiego dla dzieci przez Internet. W tym wieku często proponujemy zajęcia skrócone, aby nauka była jak najbardziej efektywna. Metody nauczania są dostosowane do wieku uczestników, a poza lekcjami organizujemy webinary skierowane do dzieci, dzięki którym mogą poznawać kulturę azjatycką.

Co jeśli uczę się języka koreańskiego samemu lub w innej szkole?

Na kursach koreańskiego Online mamy wiele grup na różnych poziomach zaawansowania, do których możesz dołączyć w dowolnym momencie.  Po zapisie na kurs przeprowadzimy test poziomujący, a następnie zaproponujemy bezpłatnie zajęcia próbne.

Czy mogę kontynuować kurs w następnym semestrze?

Tak, wszyscy kursanci, którzy uczestniczą w zajęciach języka koreańskiego online, dostaną propozycję kontynuacji kursu na wyższym poziomie w kolejnym roku szkolnym.

Czy język koreański jest trudny?

Największą trudność na początkowym etapie nauki stanowi fonetyka (wymowa), ponieważ w języku koreańskim wystepują dźwięki, których nie ma w polskim. Alfabet koreański (hangul) to kilkadziesiąt znaków, które można szybko przyswoić. Gramatyka różni się od tej znanej z języków europejskich, dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonego lektora, aby uczyć się skutecznie i poprawnie.

Czy kursy przygotowują do egzaminu TOPIK?

Egzamin TOPIK to bardzo ważny krok w nauce koreańskiego i potwierdzenie stopnia znajomości języka. Zawsze zachęcamy do spróbowania swoich sił na egzaminie ponieważ certyfikat międzynarodowy daje większe możliwości na rynku pracy. Lekcje często przygotowujemy pod kątem egzaminu, aby zapoznać uczniów ze strukturą i zadaniami typowymi dla TOPIK. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o płatnościach, warunkach kursu oraz rezygnacji? Przygotowaliśmy dla Ciebie informacje w formie pytań i odpowiedzi. Jeżeli nadal masz wątpliwości skontaktuj się z nami.


Otwórz FAQ

Sprawdź cenę kursu i zapisz się

Sprawdź cenę interesującego Cię kursu. Poniżej możesz zapisać się na kurs.

Ta strona wykorzystuje pliki ciasteczek, dalsze korzystanie z niej oznacza zgodę na ich użycie.

Ok