Język arabski Bielsko-Biała i Żywiec

Zapraszamy na Dni otwarte szkoły w dniach 26 - 27 sierpnia. W programie bezpłatne lekcje pokazowe i konsultacje z lektorami! Więcej informacji tutaj.
​Aktualnie trwają zapisy na kursy języka arabskiego rozpoczynające się od 16 września. Aby dowiedzieć się więcej na temat kursów kliknij tutaj.

Kurs języka arabskiego dla początkujących polecamy wszystkim, którzy interesują się kulturą arabską lub planują swój wyjazd do krajów arabskich takich jak Tunezja, Algieria, Egipt, Irak,Libia, Maroko, Palestyna czy Syria. Kraje te są interesujące  pod wieloma względami, zarówno kulturowymi jak i politycznymi.  Kurs języka arabskiego pozwoli Ci na opanowanie w szybkim czasie podstaw tego języka. Z kolei dla osób, które podstawy mają już za sobą proponujemy kursy na poziomie średnio-zaawansowanym i zaawansowanym

Zapisując się na roczny kurs języka arabskiego otrzymasz:

  •  32 lekcje 90-minutowe;
  •  materiały do nauki gratis;
  •  gwarancję nauki w małej grupie (4-8 osób);
  •  indywidualne konsultacje z lektorem;
  •  certyfikat ukończenia kursu językowego;

Sprawdź cenę swojego kursu

W szkole językowej Hiromi cenę swojego kursu poznasz od razu. Przejdź do kalkulatora cen aby obliczyć swoją cenę.

Przejdź do kalkulatora cen

Więcej o kursie

Kursy języka arabskiego prowadzone są w małych grupach. Na zajęciach uczymy podstaw języka począwszy od alfabetu i zasad wymowy. W trakcie kursu słuchacze poznają nie tylko język, ale także elementy ciekawej kultury arabskiej. Po ukończonym kursie słuchacze potrafią czytać, pisać i mówić w języku arabskim.  Ucząc się w miłej i przyjaznej atmosferze pod okiem wykwalifikowanego lektora w szybkim tempie zobaczysz pierwsze efekty nauki. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania prze native speakera!  Zapytaj o kursy otwierane w najbliższym czasie. Zapraszamy do kontaktu.

Jesteś zaintesowany naszymi kursami? Skorzystaj z formularza zapisów i rozpocznij naukę!